Co mam myśleć o moim wyniku?
Witam mam 40 lat i robiłam tk z powodu migreny. W istocie białej płata czołowego oraz podkorowo w wyspie w prawej półkuli mózgu, w obrazach Flair widoczne są dwa drobne ogniska podwyższonego sygnału, bez cech rystrykcji dyfuzji o długości 2.5 mm - ogniska niespecyficzne , nie wykluczam charakteru demielinizacyjnego, do kontroli

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Witam! Stwierdzone u Pani w istocie białej zmiany mogą mieć różne podłoże (naczyniowe, demielinizacyjne). Tak jak zaznaczył opisujący radiolog należy monitorować, szczególnie chodzi o wykluczenie demielinizacji. Powodzenia W. Łuczkowski.