Co mam robić z tą zmianą na skórze?

Witam w ostatnim czasie pojawiły się na mojej skórze dwie zmiany skórne. Pierwsza ma już kilka miesięcy,nie rośnie,nie zmienia się nie wywołuje żadnych objawów, znajduje się poniżej listy biustu średnica mniej więcej 5-7mm, drugą pojawiła się max tydzień temu znajduje się na nodze kawałek nad kolanem, także nie wywołuje żadnych objawów,zbyt krótko ją obserwuje by stwierdzić czy się zmienia. Na wizytę u dermatologa musze czekać ponad miesiąc, a bardzo się niepokoje będę wdzięczna na pomoc (nie wiem jak dołączyć zdjęcia)

W oczekiwaniu na wizytę u dermatologa warto zgłosić się do lekarza rodzinnego lub internisty, być może będzie w stanie pomóc samodzielnie, lub przyspieszyć wizytę jeśli są do tego wskazania.