Co mam zrobić, aby nie czerwienić się na twarzy?

Witam. Co mam zrobic aby nie czerwienic sie na twarzy,glownie na policzkach? Zawsze to sie dzieje w okolicach poludnia i tak juz do konca dnia. A gdy gdzies wychodze, to wystarczy abym przeszedl pol kilometra i od razu zaczynam sie pocic, nawet gdy temperatura powietrza nie jest wysoka. Mam 29 lat. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem reakcji naczynioruchowych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.