Co mogą oznaczać bóle głowy i biegunki?

Dzień dobry. Od sierpnia mam dolegliwości. Bóle głowy takie jakby uciski w różnych miejscach zazwyczaj z tylu Szumy w uszach które ustąpiły i znowu powróciły. Jest mi ciągle slabo mam mdlosci poranne biegunki. Badanie dna oka ok. Kardiologiczne w porządku. Laryngologicznie tez. Ponadto czuje rozpierane twarzy nosa i okropny bol szyi oraz bol w okolicaxh oczuu Krew ok. Elektrolity tez. Boje się ze to tetniak. Ciśnienie w normie. Zazwyczaj niskie. Bardzo proszę o odpo

Witam!
Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych należy przy takich objawach myśleć o zaburzeniach emocjonalnych: leczenie u psychiatry, psychologa lub obu razem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.