Co mogą oznaczać problemy z ziewaniem i ból pod prawym żebrem?

Witam mam 28 lat ma taki problem Nie mogę się wyziewać do końca. dodam że od niedawna także mam ból pod prawym żebrem ale nie zawsze Proszę o pomoc i porady

Nie widzę związku objawów. Ucisk pod prawym żebrem należałoby zweryfikować w USG jamy brzusznej - wątroba. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.