Co mogą znaczyć moje ataki wściekłości?

Od kilku miesięcy mam coś co nazwał bym nagłym atakami wściekłości. Obiawia się to tym że w zupełnie nie spodziewanym momencie gdy nawet nie jestem zdenerwowany staje się bardzo wściekły, mam ochotę coś zniszczyć lub zrobić komuś krzywdę oraz mam tak jakby przed oczami zlewający się z rzeczywistością obraz nie żywej bardzo bladej kobiety do której czuje coś jakby przywiazanie emocjonalne i jednoczesnie strach (nie jest to napewno wspomnienie bo nie znam i nie znałem tej osoby) to wszystko trwa maksymalnie 10 minut i zdarza się 3-4 razy dziennie. Szukałem na ten temat wiadomości w Internecie I nie znalazłem nic zadowalającego proszę o pomoc.

Dzień Dobry Panu:)

W odpowiedzi na Pana pytanie, wskazana jest osobista konsultacja diagnostyczna w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia psychoterapii (najlepiej poznawczo-behawioralnej) celem dotarcia do źródła niepokojących Pana stanów emocjonalnych.

Z życzeniami dla Pana Szczęśliwego Nowego Roku!

irena mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605