Jak prawidłowo reagować w czasie kłótni z dziewczyną?

Witam mam 18 lat i mam dziewczynę 8 miesięcy. Wszystko okej ale czasami podczas kłótni z bezradności całuje i przytulam ja na sile robiąc jej krzywdę dodam ze nigdy w życiu bym tego nie chciał i nigdy jej nie uderzę ale zdarza się ze podczas kłótni mówiąc do niej nie widzę tego czegoś i czuje się bezradny i wtedy ja całuje Na sile i przytulam robiąc jej krzywdę. Nie wiem co mam robić ponieważ w takich sytuacjach wyłączam się i nie wiem co robię. Wiem ze coś musi odpowiadać za to ale nie wiem co skoro ja tego jie chce robić i pamietam o tym cały czas tylko ze to wychodzi samo. Może to jakaś choroba nie wiem dlatego błagam o pomoc bo chce być z dziewczyna i nie chce już tak robić. Z góry dziękuje ;)

Dzień Dobry Panu :)

W odpowiedzi na Pana pytanie, warto byłoby rozważyć osobistą konsultację diagnostyczną, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, celem dotarcia do pierwotnej przyczynowości Pana doznań emocjonalnych,
w relacji z Dziewczyną, podczas konfliktu.

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605