Co mogą znaczyć moje ataki paniki i lęk przed utratą dziewczyny?

Witam mam 18 lat i mam problem ponieważ strasznie boje się ze stracę swoją dziewczyna miewam ataki paniki i tym co robię psuje wszystko. Ciagle siedzi we mnie lek ze coś zrobię złe ze jestem najgorszy nie wiem co mam z tym zrobić. Najchętniej zamknąłbym się w domu i nie wychodził. Nie kontroluje tego to jest obsesja jakaś czy coś nie wiem. Proszę o pomoc :)

Dzień Dobry Panu,

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pan dla siebie pomocy specjalistycznej.

Zaprezentowane przez Pana symptomy widzę jako wskazanie do pracy terapeutycznej pod okiem Psychologa /Psychoterapeuty, w ramach NFZ-tu albo prywatnie.

Z życzeniami dla Pana pięknej relacji,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605