Napad duszności w nocy

Witam. Jakies pół roku temu miałam napad duszności. Wydawało mi się, że byłam o krok od uduszenia się i wiem, że była to reakcja na pewne nieprzyjemne wydarzenia. Ostatnio w nocy obudziłam się z krzykiem przez koszmary i rano dowiedziałam się, że dusiłam się i dukałam, że nie mogę oddychać. Nie pamiętam tego. Nie mógł to być też napad duszności na tle psychicznym, bo wszystko od dawna jest dobrze.

Dzień Dobry Pani :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, widziałabym jako wskazanie do bezpośredniej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605