Co mogą znaczyć takie problemy z osiągnięciem orgazmu?

Witam. Mam 24 lata i od jakiegoś miesiąca mam problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z moim narzeczonym. Od początku kiedy zaczęłam współżycie orgazm miałam tylko w pozycji, kiedy to ja byłam na gorze. Teraz nawet to nie działa. Dodam, ze podczas masturbacji bez problemu szczytuje. Co może być tego przyczyna?

Witam! Wskazana konsultacja seksuologiczna. Przyczyną może być problem emocjonalny, tak że można się posiłkować psychoterapią. Powodzenia W. Łuczkowski.