Co mogą znaczyć takie sny?

Dzień dobry mam na imię Sylwia lat 27... Chciałam opowiedzieć swoją historię za pół roku biorę ślub przed zaplanowaniem ślubu chcialam być w ciąży ale chyba za mocno chciałam i przyszło nam na myśl ślub co też tego pragnęłam... I już długi czas sny mam różne ale za to dzisiaj miałam bardzo dziwny śniło mi się że biegnę w śnie w ciąży niewiem gdzie bieglam tylko to pamiętam... Ogólnie śpię w stoperach i podczas snu słyszałam słowo '' TERAZ'' za pierwszym razem normalnie to słyszałam ale za drugim razem jak usłyszałam te słowo to jak by mi ktoś mówił do ucha zerwałam się z łóżka i nikogo u mnie w pokoju nie było a normalnie to słyszałam jak by ktoś dk mnie mówił nie wiem co to było ale moze wy państwo mi pomożecie bo nie rozumie. Z góry bardzo dziękuję...

Dzień dobry,
Opisany sen może nic kompletnie nie oznaczać i radziłabym by starała się Pani zapomnieć o tej przykrej sytuacji. W śnie była Pani w ciąży prawdopodobnie dlatego, że sporo ostatnio na jawie poświęca Pani uwagi tematyce ślubu i ciąży a jak mawiał Z. Freud "Sen się karmi okruchami dnia poprzedniego". Jeśli o czymś intensywnie myślimy i dzieje się coś znaczącego w naszym życiu to często zdarza się, że o tym śnimy. Sądzę też, że była Pani na pograniczu snu i jawy, gdy usłyszała Pani po raz drugi słowo "teraz",co może oznaczać że to był tylko sen. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na to, że nawet niektóre z naszych snów bywają bardzo realistyczne. Odradzałabym spanie w stoperach codziennie, gdyż jest to niezdrowe i zwiększa ryzyko np. grzybicy ucha. Jeśli jest to konieczność to polecam częste wymienianie stoperów i dbanie o higienę uszu. Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest wyczerpująca i naprawdę wszystko jest w normie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/