Co mogą znaczyć te problemy z poprawnym mówieniem?

Dzień dobry, od pewnego czasu trudniej jest mi się wysłowić, gdy chce opowiedzieć historie trudniej dobrać mi słowa i je wymyślić, również od jakiegoś czasu zaczęłam źle odmieniać wyrazy jak 3 letnie dziecko oraz prawdopodobnie pisze tak zdania że są nie poprawnie gramatyczne. Przeraża mnie to ze za 2 lata mam maturę a teraz stało mi się coś takiego. Może jak coś mi dolega będę miała oświadczenie i będę miała inaczej ocenianą maturę?

Myślę, że tutaj problem raczej nie jest logopedyczny, tylko głębszy. Przyczyna może być prozaiczna, np. przemęczenie, ale może Pani również mieć np. boleriozę. Sugerowałabym głębszą diagnostykę u neurologa.