Co mogą znaczyć te problemy ze strony układu pokarmowego?

Witam, od kilku lat mam problemy ze strony układu pokarmowego,ok5lat byłam leczona na wrzody-po czym okazało się że nie mam żadnych mian które wskazywałyby że kiedykolwiek je miałam.Objawy mam różne, rzadko wszystkie są takie same. Non stop mam zaparcia (mogę i ponad 2 tyg się nie załatwiać),rzadziej sytuacja jest odwrotna,bardzo często mam bóle w okolicach dwunastnicy,mdłości,wzdęcia.Często miewam kolki,uczucie powietrza w żołądku i brak możliwości odbicia,wymioty-z czym to może być związane?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego