Zdwojenie układu pokarmowego u trzyletniego dziecka

Witam, mam 3 letniego synka który urodził sie ze zdwojeniem ukladu pokarmowego, resekowano zdwojenie w jelicie cienkim z fragmentem lelita, dziecko ma stwierdzony autyzm, od malego choruje praktycznie non stop, na oddziale metabolicznym nie stwierdzono zaburzeń odpornosci, w tym roku 4 razy antybiotyk, zapelenie, uszu, 2 anginy, zapalenie węzłów chłonnych. Czeste biegunki lub zaparcia, bóle brzucha, badanie na kalprolektyne w kale 168/kg norma do 50. Z czym to może byc zwiazane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza gastroenterologa dziecięcego i immunologa klinicznego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć,