Przewlekłe problemy skórne, wypadanie włosów, problemy z koncentracją i dolegliwości ze strony układu pokarmowego

Od dwoch lat problemy ze skora: swiad,wysypka,obrzeki,twarz,dlonie,ostatnio jezyk i gardlo. Dermatolog leczy objawynie stwierdzil konkretnej choroby skory. Badanie ginekologiczne,dentystyczne,laryngologiczne,rtg prawidlowe.W gastroskopii wrzody dwunastnicy,hp,Testy alergologiczne ujemne.Kal na pasozyty 3 razy ujemny.Niska hemoglobina-9,2,leczenie zelazem na anemie.Neurolog wykluczyl toczen.Wypadanie wlosow,problemy z koncentracją.dolegliwosci zestrony ukladu pokarmowego. Jakie zrobic badania ?

Jeśli to jest anemia z niedoboru żelaza, to wymaga leczenia przez rok! Do diagnozy potrzebne jest badanie morfologii, Fe, TIBC. Należy określić przyczynę -obfite miesiączki? Dla osłony przewodu pokarmowego siemię lniane na czczo - np. Bioflax. Dla poprawy odporności -probiotyk SANPROBI IBS kapsułki 1 x 1 po kolacji przez min. 3 miesiące. Proszę obserwować, może świąd i wysypka pojawiają się po zjedzeniu jakiegoś pokarmu?