Co mogę dodatkowo stosować przy Rexetinie i Klonazepanie?

WITAM.CZY PRZY BRANIU REXETINU I KLONAZEPANU WCHODZĄ W INTERAKCJE JAKIEŚ SUPLEMENTY DIETY OMEGA 3 I MINERAŁY?LUB JAKAŚ ŻYWNOŚĆ? WIEM TYLKO ,ŻE NIE MOŻNA GREJFRUTÓW I DZIURAWCA,NIC WIĘCEJ NIE WIEM...I CZY MOGĘ TEN KLONAZEPAN ŁYKAĆ RAZEM Z REXETINEM PO ŚNIADANIU? BO JAK NIE ŁYKNĘ TO NIE WYJDĘ Z DOMU,MAM DEPRESJĘ,NERWICĘ LĘKOWĄ I CO NAJGORSZE FOBIĘ SPOŁECZNĄ.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.WIEM ,ŻE POWINIENEM UDAĆ SIĘ DO LEK.PROWADZĄCEGO ALE NIE MAM 200ZŁ A PRZEZ TEL.NIE CHCE ZBYTNIO ROZMAWIAĆ.DZIĘKUJĘ.

Dzień Dobry Panu,

Chciałabym móc udzielić Panu zadowalającej odpowiedzi, jednak są to pytania skierowane do lekarza Pana prowadzącego, który zna Pana i Pana historię.

Myślę, że w ramach leczenia udzieli Panu tej informacji nieodpłatnie, proszę poprosić lekarza, a uda się..., czego Panu serdecznie życzę.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej