Co mogłem mieć w uchu?

Hey, wszystkim. Kilka dni temu dostałem mega infekcji kaszaka... ucho wyglądało jak u słonia i nie wspomnę o bólu. Pracuje i mieszkam na terenie Szwecji. Miałem robiony zabieg w Sztokholmie na Karolińskiej. Wszystko sprawnie i Okey. Problem polega na tym iż potrafię rozmawiać tylko po Angielsku i to nie perfekcyjnie ale jest Okey. Po zabiegu doktor powiedział mi ze mam w uchu takie coś białego i za pare dni mam to wyjąc. Tak tez zrobiłem... byłem w szoku gdy ciągłem i ciągłym to coś z ucha miało chyba z 20 cm prawie zemdlałem .... Moje pytanie jest co to było wyglądało jak bandaż i ile miałem to tam trzymać bo nie jestem pewny czy ze stresu dobrze zapamiętałem. Dziękuje za pomoc Pozdrawiam Szwecki-Polak :)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze moglo to być np seton . Konieczna wizyta u lekarza proeadzacego leczenie aby ustalić dalsze postepowanie