Co może być przyczyną naszych problemów z seksem?

Mam 20 lat i jestem dziewicą. Próbowałam współżyc z partnerem 3 razy jednak za kadym razem wprowadzenie członka do pochwy było niemożliwe(dało się go wprowadzić na jakieś 3cm, potem czułam bardzo silny ból). Byłam odpowiednio podniecona, używalismy prezerwatyw oraz lubrykantu. Badanie ginekologiczne pokazalo, że jestem prawidłowo zbudowana. Co może być przyczyną naszych problemów? Jakie kroki powinniśmy podjąć?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy umpartnera wszystko jest ok? Być moze wspólna wizyta u lekarza seksuologa byłaby wskazana.