Co może być przyczyną takiego krwawienia z odbytu?

Witam. Pisze w dość krępującej sprawie ponieważ dziś rano podczas wizyty w toalecie niestety zobaczyłam ze nagle zaczęłam krwawić z odbytu. Na początku było to dość sporawy później jednak trochę mniej. Jednak sprawdzam czy krwawienie ustaje czy nie. Coś takiego spotyka mnie pierwszy raz i co dziwne bez żadnego bólu ale jednak z takim nieswoimi uczuciem w brzuchu. Co może być tego przyczynom ?

Szanowna Pani

Wiele chorób może powodować krwawienia z odbytu. Najczęściej są to hemoroidy ale nie można wykluczyć chorób zapalnych czy nowotworowych jelit. Polecam konsultację u proktologa, który po zbadaniu zaleci odpowiednie leczenie i kolejne badania diagnostyczne.

Powodzenia