Co może oznaczać ból brzucha i wymioty u 8-latka?

Syna lat 8 boli brzuch. Jak chodził to szkoły bywało częściej. Teraz są.wakacje i jest podobna sytuacja..bol jest umiejscowiony wysoko w okolicy mostka i najczęściej po tym syn wymiotuje. Potem. Przechodzi. Kika razy miał.tez objawy na zgage Mieliśmy robione badania krwi,moczu,kalu na robaki. Ale nic nie wyszło. Dodam że syn jest alergikiem na kurz i roztocza.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa dziecięcego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć