Wymioty z powodu stresu u 7-latka - czy udać się do psychologa?

Mój syn siedmioletni jak się czyms przejmuje to wymiotuje. W pierwszym tygodniu szkoły gdy poszedł do pierwszej klasy zawsze rano wymiotował. Teraz zdarza się że np mąż wyjeżdża w delegacje na kilka dni i też mówi że źle się czuje. I skończyło się wymiotami. Ale później jest ok. Nie wiem co mam już robić. Też np nie lubi zostawać u babci i dziadka sam bez nas rodziców. Zastanawiam się czy nie skorzystać z porad psychologa dziecięcego.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane symptomy wskazują na chroniczną odpowiedź organizmu
Pani Syna na mocno stresujące dla Niego zdarzenia/wydarzenia.
Warto byłoby skontaktować niepokojące objawy z Psychologiem dziecięcym.

Z życzeniami pozytywnych doświadczeń dla Pani i Synka,

irena,mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605