Co może oznaczać brak apetytu, zaparcia, zawroty głowy i problem z wysokim ciśnieniem?

Witam, tato w ciągu 4mcy schudł 20kg. Nie ma apetytu, ma zaparcia, dwa miesiące temu incydenty z wysokim ciśnieniem (podczas kiedy zwykle ma raczej niskie). Ok.3 mce temu zawroty głowy (tętnice dogłowowe w normie, neurolog nie widzi nic niepokojącego). Wykonaliśmy badania: ekg - nic, rtg płuc -nic, kolonoskopia - nic, usg jamy brzusznej -nic, usg tarczycy - nic, gastroskopia - nic. Badania krwi w normie, tsh, ft3 i ft4 też. Tato ma za sobą resekcję żołądka (wrzody)'73, udar '99, zawał '04, rak prostaty '15 (obecnie psa w normie i pod kontrolą). Chirurg zasugerował, żeby zrobić badanie pet, ale onkolog nie widzi wskazań żeby Go skierować. Jakie badania powinniśmy zrobić, jak postępować, gdzie szukać przyczyny?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze pet może być dobrym pomysłem proponuje udac się ponownie do lekarza onkologa