Zapytaj lekarza

7 1 7 , 1 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać moja przypadłość?

Witam. Mam 18 lat i od kilku miesięcy patrząc na obiekty (szczególnie te z światłem) doświadczam czegoś co z angielskiego nazywa się Afterimage czy bardziej dokładnie Posivite Palinopsia. Czy są jakieś nowości w medycynie odnośnie tego zjawiska? Doświadczam także tradycyjnie jak reszta z tą przypadłością coś co się nazywa Visual Snow a także szereg innych przypadłości, które wiążą się z tym. W piątek mam wizytę u neurologa i będę wiedział więcej, jeśli jednak mieliście Państwo kiedyś do czynienia z tym fenomenem na prawdę byłbym wdzięczny. Byłem u dwóch okulistów i żaden nie wiedział co odpowiedzieć i unikał odpowiadania na to co tłumaczyłem. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia :)
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Na pewno warto pójść na pełną konsultację neurologiczną !
Jak często występują dolegliwości. Okulistycznie w normie ???
Zależy jaki stan ogólny, wyniki badań, ogólne krążenie. Czy nie ma anemii, niedoborów żelaza? Czy nie stosuje Pan używek ?

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy