Co może oznaczać moje dziwne zachowanie w nocy?

Dobry wieczór, Dziś mój pełnoletni syn z przerażeniem opowiadał mi ze wczorajszej nocy wstałam z łóżka najpierw poszłam do niego do pokoju szukałam czegoś w szafie. Potem zabrałam swoją kołdrę poszłam do łazienki i zaczęłam przeraźliwie krzyczeć, wołać brata dzieci, Laurę i Gabi. jednocześnie szukałam ich w panice w tej kołdrze. nie reagowałam na to że on chce mnie uspokoić, oczy miałam otwarte ale zimne i nieprzytomne, gdy przestraszony złapał mnie za rękę wyrwałam mu się. po chwili wróciłam do łóżka i zasnęłam. Ja nic nie pamiętam z tej nocy, a wręcz przeciwnie po raz pierwszy od półtora tygodnia ( wtedy ktoś próbował mnie zgwałcić)-przespałam całą noc. Wcześniej zdarzało mi się chodzić po mieszkaniu i przestawiać różne rzeczy typu kubek z szafy, lub karton z dokumentami wyjąć i zostawić na stole. Co mam zrobić aby unikać takich nocnych przygód?

Witam
Próba gwałtu musiała ogromnie Panią przestraszyć i Pani psychika może teraz "zachowywać się" dziwnie. Warto poprosić o konsultację psychiatrę, żeby dowiedzieć się, o co chodzi w tych nocnych przygodach, które już wcześniej były.
A gdyby była Pani zainateresowana psychoterapią i miała do tego siły zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman
tel. 51314 3368
lucjamaria@wp.pl
https://www.facebook.com/psychoterapiasystemowa
https://www.facebook.com/psychoterapiapary