Co może oznaczać takie dziwne zachowanie u mojego 5-letniego synka?

Mój 5 letni syn od drugiego roku zycia cmoka i podskakuje przy tym. Oczywiście w tym w swoim czasie zawieszenia nic do niego nie dociera. Jakby był w innym świecie. Jest uczulony na pleśń grzyby. Dostaje xyzal który juz na niego nie działa . Robiliśmy tez badanie na gliste ludzka i lamblie i nic nie wyszło. J Bardzo sie martwię co moze powodować taki stan u niego.

Dzień dobry.
Zachęcam do wizyty u psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Konieczna jest obserwacja dziecka i dokładny wywiad z rodzicem w celu ustalenia przyczyn takiego zachowania.
pozdrawiam
Justyna Żebrowska-Naklicka