Brak satysfakcji ze swojego związku i irytacja na zachowania męża - co mogę zrobić?

Mam 38 lat mój mąż 48 jesteśmy małżeństwem od 21 lat i mamy czterech wspaniałych synów. Problem polega na tym że od jakiegoś czasu każde zachowanie męża strasznie mnie irytuje nie współżyjemy że sobą wcale drażni mnie gdy próbuje mnie dotknąć nie mogę przesłuchać jego chrapania "popierdywania" i takich różnych bzdur. Nie potrafię z nim rozmawiać ja nie mogę na niego patrzeć!!!!nie ma w nim nic co było przed 20 laty. Jestem osobą ,która nie potrafi powiedzieć wprost co czuję ,obawiam się że mogę zrobić mu tym przykrość. Ja tak dalej nie potrafię coraz częściej myślę o samobójstwie bo w takiej sytuacji nie dowiedziałby się jak bardzo go znienawidziłam. Niestety nie mam nawet z kim porozmawiać na ten temat. Proszę doradzić co mogę zrobić.

Witam
Proszę zgłosić się na psychoterapię, aby lepiej poznać i zrozumieć swoje niezaspokojone potrzeby, dotrzeć do zablokowanych emocji co w konsekwencji przywróci większy wewnętrzny porządek i poprawi relacje.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień dobry. Myślę, że nikt nie da Pani jednoznacznej wskazówki jak powinna Pani postąpić. Deklaruje Pani, iż małżeństwo nie przynosi już żadnej satysfakcji. Może warto zastanowić się co jest tego przyczyną? Czy wydarzyło się coś, co zmieniło Pani nastawienie do męża? Opisuje Pani bardzo niepokojący objaw jakim są myśli samobójcze. Jest to sygnał wołania o pomoc. Pokazuje, że jest Pani w takiej sytuacji, kiedy to trudno poradzić sobie samej. Proszę już dłużej nie czekać. Zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej w celu dokładniejszej analizy Pani sytuacji.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji psychologicznej online.
Pozdrawiam serdecznie.
Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457