Co może oznaczać smutek i brak chęci do życia?

Mam 32lata i ciągle jestem smutna niemam chęci do życia i nic mnie nie cieszy "czuje się jak bym była za ścianąśOgulny brak radości.najlepiej bym przebywała sama i z nikim nie rozmaeiała co mi jest?

Dzień dobry
Zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej, w celu dokładnej analizy Pani obecnej sytuacji.
Istnieje możliwość konsultacji psychologicznej online. Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie.
Justyna Żebrowska-Naklicka
j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457