Czy mogę się uzależnić od leku Cloranxen?

Witam, razem z moim narzeczonym bierzemy ślub cywilny będzie to bardzo skromna uroczystość, ale i tak dopadł mnie straszny stres mam zawroty głowy ręce mi drżą i nogi jest mi czasami duszno i nie mogę złapać oddechu. Zażywam Tabletki na uspokojenie Extra Spasmina i Neo Mag forte ale nie działają. 3 miesiące byłam u Neurologa i powiedział że mam nerwice i przepisał mi lek Cloranxen brałam go przez kilka dni ale boję się że uzależnię się od niego. PROSZĘ O POMOC

Dzień dobry.
Ślub jest to niewątpliwie ogromne wydarzenie i zazwyczaj budzi wiele emocji. To wyjątkowy dzień, który zapamięta Pani na zawsze. Myślę, że stres może być spowodowany tym, iż chciałaby Pani żeby ten dzień był idealny, taki o jakim Pani marzy. Warto pamiętać, że ślub jest tylko takim oficjalnym początkiem małżeństwa i to jak on wygląda nie świadczy wcale o tym jakie później będzie Państwa małżeństwo. Ważne, żeby starać się codziennie, pielęgnować związek i siebie nawzajem. Jeśli nie chce Pani przyjmować leków to zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej. Warto zastanowić się co dokładnie wywołuje tak ogromny stres i jak można temu zaradzić. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji psychologicznej online. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457