Czy mogę zmienić psychologa w trakcie terapii?

Witam chciałem się dowiedzieć czy mogę dokonać wyboru psyhologa bo chodze do psyhologa do wolbromia ale nie jestem zadowolony z efektów pracy i chciałbym przenieść dokumentacje do psyhologa do olkusza nie wiem trzeba wypełnić deklaracje wyboru czy coś ?

Dzień dobry
Oczywiście ma Pan prawo w każdej chwili zmienić psychologa. Zazwyczaj nie ma konieczności wypełniania deklaracji wyboru. Proszę dopytać w miejscu, do którego Pan uczęszcza.
Zachęcam jednak, żeby dokładnie przemyślał Pan swoją decyzję o zmianie. W terapii zazwyczaj tak jest, że efektów nie ma od razu, trzeba na nie poczekać. Proszę pamiętać, że efekty terapii nie są uzależnione tylko od psychologa. Przebieg terapii zależy od wielu czynników.
pozdrawiam
Justyna Żebrowska-Naklicka
j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457