Codziennie idę do pracy z nastawieniem agresywnym - co robić?

Witam. Mam taki problem codziennie idę z nastawieniem agresywnym do pracy. Mam takie myślenie, że będę się z kimś innym na miejscu kłócić. Pracuję dorywczo ponieważ dostałam wypowiedzenie z powodu "pyskowania". W ostatnim czasie przeszłam wiele traumatycznych przejść. Stwierdzono u mnie organiczne zaburzenie osobowość. Zdaje sobie sprawę iż konieczna jest terapia. Interesuje mnie co i jak mogę zdobić aby indywidualne popracować nad sobą. Lecze się również na epi i u psychiatry na depresję.

Witam
Aby indywidualnie popracować nad sobą proponuję podjąć psychoterapię , aby w procesie terapeutycznym przepracować emocje, lęki, złość i agresję, które wymykają się spod kontroli i są przyczyną opisanych zachowań.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień dobry. Z uwagi na agresywne nastawienie, traumatyczne przeżycia oraz leczenie u psychiatry, zalecam skorzystanie z konsultacji psychologicznej.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457