Co może oznaczać takie mrowienie?

Dzień dobry. Zaczęło się dwa dni temu od tego, że zaczęły mrowic mi usta po prawej stronie twarzy, doszło uczucie pieczenia jak przy użyciu błyszczyka z dodatkiem chilli. Po kilku godzinach to uczucie pojawiło się na połowie języka, później połowie jamy ustnej - podniebienie, dziąsła. Mrowi i piecze cały czas. Co jakiś czas to uczucie pojawia się także na brwi, pod okiem lub na powiece i to uczucie jakby zimna kropla wody spadła na twarz. Kilka sekund i mija. Natomiast w jamie ustnej i naokolo ust po prawej stronie występuje ciągle. No może prócz momentu kiedy jem. Nie wiem czy wtedy tego nie czuje czy objaw znika. Kilka lat temu miałam porażenie nerwu twarzowego ale tego samego dnia od wystąpienia objawów miałam opadnięcie kącika ust i powieki. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Przez lekarza został przepisany mi neurovit i magnez. Proszę o radę.

Opisane dretwienia w obrębie prawej czesci twarzy, wcześniej porażenie nerwu twarzowego ?? Czy robiono badanie MRI z kontrastem ?? ...Konieczna pełna konsultacja, pełny wywiad , badanie ; historia pacjenta; leki, inne schorzenia, zabiegi etc etc Praca fizyczna; dźwiganie czy siedzenie przy komputerze w pochyleniu ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog