Co może oznaczać takie uczucie?

Dzień dobry mam 21 lat od paru lat borykam się z problemem. Mam jakiś lęk do wchodzenia w większe obszary takie jak rynek w Krakowie czy inne, np. Galerie z 3 piętrami, czy nawet mniejsze, czuje jakby to był lęk wysokości. Ale na parterze w galerii mam to samo. Czuje jakby mi się świat przechylał na prawą stronę i wtedy dziwnie schodzę do którejś strony. Prosiłbym o pomoc

Szanowny Panie,

Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, który przeprowadzi z Panem wywiad i oceni, z jakiego rodzaju fobią się Pan zmaga. Opis może wskazywać na agorafobię. Psychoedukacja, praca z oddechem oraz poddanie się psychoterapii mogą bardzo Panu pomóc w polepszeniu funkcjonowania.

Życzę dużo dobrego

Małgorzata Ziółkowska

psycholog, psychoterapeuta

www.strefa-ciszy.online