Co może znaczyć kłucie w lewym boku oraz pod lewą łopatką?

Dzien dobry!. Mam nastepujący problem. Od długiego czasu cos kłuje mnie w lewym boku oraz pod lewą łopatką mam 25 lat i bardzo siedziący tryb zycia. Robiłem wyniki za pierwszym razem wyszło mi podwyższone białko całkowite 8.61 oraz mocznik 44 powtórzyłem badanie 2 dni póżniej i wszystko było okej. Ale zaniepokoiła mnie liczba monocytow a dokładnie 8 (skala 2-10) MON% 8 (skala 1-12) oraz Bazocytów 1 (skala 0-1) . Bardzo boję się że może byc to rak krwi Czy to możliwe? OB 2 CRP < 1 Bardzo proszę o pomoc

Opisane wyniki są prawidłowe i nie sugerują nowotworu krwi. Kłucia które Pan odczuwa mogą pochodzić ze ściany klatki piersiowej - niska aktywność fizyczna temu sprzyja. Należy jednak skonsultować to z lekarzem w ramach wizyty stacjonarnej.