Co może znaczyć mój stan?

Dzień dobry, w nocy miałem sen, który wyjątkowo długo utrzymuje się w mojej pamięci. Od kilku godzin wspominam go i odczuwam dziwną pustkę. Czuję, że czegoś mi brakuje i jednocześnie okropnie boli mnie głowa, brzuch, serce. Czym jest to spowodowane?

Witam,

mało danych podaje Pan, zbyt lakoniczna wypowiedź, zachęcam do konsultacji psychologicznej.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś