Co może znaczyć takie krwawienie po pettingu?

Witam, dwa dni temu ja i moja dziewczyna robiliśmy coś w formie pettingu a dokładniej ja stymulowałem trochę mocniej jej pochwę (wszystko to przez ubrania). Po powrocie do domu okazało się że leci jej krew i dzieje się to aż do dziś a było to poprzedzone bólem. Moje pytanie brzmi co mogło się stać? Niepokoi mnie to i chciałbym wiedzieć co się stało proszę o pomoc

Redakcja abcZdrowie

Witam, prawdopodobnie doszło do urazu mechanicznego spowodowanego zbyt gwałtonymi ruchami – okolice intymne kobiety są bardzo delikatne. Pierwszym, co się nasuwa po Pańskim opisie, jest przerwanie błony dziewiczej u partnerki. Błona dziewicza choć bywa bardzo elastyczna, to nierzadko zdarzają się sytuacje, gdy dochodzi do defloracji tamponem, podczas masturbacji czy intensywnych ćwiczeń fizycznych. Więcej na ten temat w naszym artykule: https://portal.abczdrowie.pl/przerwanie-blony-dziewiczej. Wówczas może pojawić się delikatne plamienie lub nawet krwawienie. Natomiast jeśli trwa ono już od kilku dni, to jest to bardzo niepokojące i wymaga kontroli lekarza oraz badania ginekologicznego, do czego serdecznie zachęcam. Proszę również zapoznać się z materiałem, poruszającym problem krwawienia po stosunku – choć w Państwa przypadku nie miał miejsca dosłownie rozumiany stosunek płciowy, to jednak doszło do penetracji narządów rodnych partnerki: https://portal.abczdrowie.pl/krwawienie-po-stosunku-przyczyny-diagnoza. Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.