Co może znaczyć takie przebarwienie na paznokciu przypominające drzazgę?

Witam od około miesiąca obserwuje na paznokciu niewielkie przebarwienie przypominające drzazgę Co to może być? Czy udać się do jakiegoś specjalisty?

Dzień dobry,

opisane przez Panią dolegliwości zalecam skonsultować z lekarzem rodzinnym, który przekieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia