Co należy jeść, by obniżyć poziom żelaza?

Witam mam 24lata od pewnego czasu bardzo źle się czuję robiłam badania i wyszło że mam za dużo żelaza we krwi badanie powturzyłam po 3 tyg okazało się że jest jeszcze większe nikt nie wie od czego... co mogę zrobić lub jeść zeby obniżyć poziom żelaza?

witam,
proponowałabym kontakt z dietetykiem, który pomoże Pani dobrac odpowiednio zbilansowaną dietę
Choć samą dietą niewiele można osiągnąć

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska