Co należy zrobić z tymi dolegliwościami?

Dzień dobry. Kilka miesięcy temu miałem zdjęty aparat i założony retainer. Problem jest tylko taki, że najprawdopodobniej przez moje problemy z językiem dolny retainer się odkleja. Ostatnio zauważyłem, że 3 sękacze się lekko przesunęły w bok, jednak nie jest to coś co mnie najbardziej zmartwiło, a mianowicie czwarty sękacz po mojej prawej stronie, który wysunął się do przodu. Gdy dokładnie się przyjrzałem zauważyłem, że tylna część zęba najprawdopodobniej wyszła z dziąsła, i jak dotknę tam językiem to czuje bardzo lekkie kłucie, jakby taką "małą górkę". Dentyści i ortodonci są teraz w większości pozamykani, i nie wiem co robić.

Proszę - oprócz konsultacji ortodontycznej - udać się do dobrego neurofizjoterapeuty - np specjalisty P-DTR (w Warszawie jest to Paulina Sobczak) - by sprawdził czy przyczyną przesunięcia dolnych siekaczy nie jest napięcie mięśni - zwłaszcza pośladków. Pozdrawiam