Co oprócz Baclofenu można stosować na zesztywniałe ciało?

Mam pytanie o osobę chorą na stwardnienie rozsiane (dieta standardowa oprócz wzdymających i ciężkostrawnych, leki: tylko Baclofen i polopiryna, witaminy). Co można stosować na częste osłabienie (zmęczenie) i co oprócz Baclofenu na zesztywniałe ciało? Na ile "przyjazne" są i pomocne leki na afazję? Czy leki na osłonę mielinową są dostępne w Polsce i w jakiej cenie? Proszę nie odsyłać do specjalistow, zbywają ("chory nieuleczalnie" słyszy to także przy zapaleniu płuc itp.) i są niedokształceni

To zagadnienia do omówienia na wizytach w Poradni SM i na forach Chorych na SM ;
wiele www po polsku i po angielsku....
Trzeba dobrze znać Pacjenta i efekty dotychczasowego leczenia
Pozdrawiam