Co oznacza ból piersi po operacji plastycznej?

Witam w lutym miałam operacje plastyczną piersi na nfz po trzech dniach wyszły powiklania w prawej piersi zrobił się krwiak . Po czym zaczęły otwierać się naczynia krwionośne i operacje trzeba było powtórzyć. W chwili obecnej mam dość rozległe blizny które się przerastają i dość bolą ale najbardziej boli pierś która miała krwiak . Lekarz zalecił plastry silikonowe oraz masarze . Wydaje mi się ze po masarzach ból w piersi się nasilil .Dodam że jestem po operacji bariatrycznej .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza prowadzącego terapie w celu ustalenia najbardziej optymalnego postępowania diagnostycznoterapeytycznego