Co oznacza ból w klatce piersiowej u osoby z migreną?

Mam 18 lat i jestem dziewczyna, od jakiegoś czasu mam bóle w klatce piersiowej, przy okazji mam puls od serca 100, zrobiłam badanie ekg i prześwietlenie płuc ale wszystko wyszło okay, często mam bóle w żołądku i zgagę i przy okazji we wrześniu wykryli u mnie migreny, co to może być? Czy bóle w klatce mogą być przez żołądek i taki puls serca nawet jak odpoczywam?

Witam!
Zespół objawów, który Pani przedstawiła najbardziej odpowiada obrazowi zaburzeń nerwicowych. Proszę się skontaktować z Poradnią Zdrowia Psychicznego, uzupełnią badania odpowiednimi testami i zaproponują metodę wyjścia z przykrych sytuacji.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.