Co oznacza ból z prawej strony podbrzusza?

Co oznacza ból z prawej strony podbrzusza? Takie silne kłucie lub tępe? Nie wiem czy to jajniki czy coś innego. Jestem trzy tygodnie przed okresem . Zawsze mam go regularnie co 28/27 dni i zawsze tydzień i wtedy tez mnie boli ale jak to w okres,. Boli mnie też z tej prawej sstrony jak oddaje mocz. mam 21 lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być jajnik np z powodu owulacji lub np kolka jelitowa. Wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam