Co oznacza ciągłe osłabienie?

Witam. Od dłuższego czasu jestem ciągle zmęczony ile bym nie spał to i tak dopada mnie zmęczenie. Nie mam apetytu co prowadzi do tego że mało jem. Pracuje na 3 zmiany aczkolwiek nie eydaję mi się by miało to aż tak negatywny wpływ. Od wczoraj doszły jeszcze zawroty głowy co prawda rzadkie ale są , najczęściej przy skręcie głowy lub spojrzeniem gdzieś wysoko lub mocno w lewo chodź nie zawsze. Odnoszę wrażenie że jak zjem coś słodkiego to mi lepiej ale nie jestem wstanie tego potwierdzić w 100 %. Obawiam się że to może być hipoglikemia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom glikemii na czczo i zgłosić się do lekarza rodzinnego