Co oznacza ciągły lęk?

Witam , mam problem związany z ciągłym uczuciem nie pokoju w środku nie umiem się tego pozbyć (trzęsą mi się ręce) jak już mam gdzieś iść coś załatwić cały czas czuje ten nie pokój że te ręce będą mi się tak trzęsły że nic nie napisze. miałam robione badania i pod względem ciała to jestem okazem zdrowia żadnych witamin mi nie brakuje

Witam Panią
Jeżeli wyniki badań są w porządku, to opisane
przez Panią objawy mogą mieć podłoże emocjonalne.
Drżenie rąk to zaburzenie, które najczęściej występuje
w stresowych sytuacjach.
Przyczyną mogą być też zaburzenia lękowe, nerwica.
Jeżeli doświadczane objawy są na tyle silne,
że utrudniają Pani funkcjonowanie, to zachęcam
do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną i i wypracować umiejętności
radzenia sobie ze stresem.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam.
Jeżeli odczuwa Pani ciągły niepokój, a lekarz wykluczył przyczyny somatyczne, proszę się udać do psychoterapeuty.
Pomoże on Pani zrozumieć przyczyny tego stanu i będzie Pani mogła z jego pomocą pracować nad pozytywnymi zmianami w swoim życiu, aby nie doświadczać niepokoju.

Pozdrawiam i gorąco namawiam do skorzystania z pomocy specjalisty.

Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta
www.pomocpsychologa.pl
www.facebook.com/Agnieszka.Dymska

Witam Panią. Jeśli badania fizykalne wyszły w normie może to oznaczać, że przyczyny Pani samopoczucia i odczuwania lęku należy szukać po stronie psychologicznej. Proszę skorzystać z bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Taka sytuacja pozwala na precyzyjną diagnozę i dostosowany do niej plan pomocy. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/