Co oznacza cytologia prawidłowa z nietypową infekcją bakteryjną?

witam z moją partnerką wykonaliśmy badania na hpv, u niej typ56,59,68 oraz6.11 u mnie 59.43.6.11 ,cytologia prawidłowa z nietypowa infekcja bakteryjną .proszę o podpowiedz jakie dodatkowe badania mozemy wykonac i co jaki czas i gdzie się kontrolować ,proszę o podpowiedz mieliśmy kłykciny które zniknęły po condyline .Partnerki lekarz ginegolog po obejrzeniu wyników nic nam nie doradził mam 35 a ona 31

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna kontrola regularna u lekarza ginekologa oraz urologa , proponuje powtórzyć badanie i następnie ustalić z ginekologiem dalsza kontrole