Co oznacza guzek po operacji wycięcia powiększonego węzła chłonnego?

Witam, jestem 10 dni po operacji wycięcia powiększonego węzła chłonnego z dołu pachowego. Do tej pory wszystko było ok, jednak wczoraj po zdjęciu szwów zauważyłem, że w pobliżu rany pooperacyjnej pojawił się bolący guzek. Sama rana zagoiła się prawidłowo, nie ma żadnej wydzieliny ani śladu infekcji. Bardzo proszę o informację czy jest to normalny stan rzeczy po operacji, czy jednak powinien obejrzeć to lekarz.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak ponownie powinien obejrzeć powyzsze miejsce lekarz najlepiej wykonujący zabieg