Co oznacza markedly cauterized polyp?

W badaniu kolonoskopii opis nastepujacy:markedly cauterized polyp,consistent with sessile serrated adenoma.Bardzo prosze o przetlumaczenie jaka to zmiana,dziekuje i przesylam pozdrowienia.

Opis oznacza, że usunięty polip był w znacznym stopniu uszkodzony pętlą elektryczną ( służy ona właśnie do wycinania polipów), ale mimo to patolog ocenił, że wycięty polip był polipem ząbkowanym ( nienowotworowym).