Co oznacza obecność chropowatej zmiany na nodze?

Witam Od kilku tygodni pojawiła mi się na nodze czerwona mała plamka (przypomina liszaja), z każdym dniem jest coraz większa w tej chwili ma średnice ok 5 cm. Nie swędzi, nie piecze, jedynie się powiększa. Jest chropowata wysuszona. Natłuszczam ją ale nie pomaga. Proszę o informacje jakiej maści mogę użyć i co to może być? Z góry dziękuję za pomoc.

Witam co to może byc i jak to można leczyć odpowie Pani lekarz poz lub dermatologa, po konsultacji, na którą się Pani uda. Taką zmianę należy najpierw obejrzeć, zbadać aby wiedzieć co to jest i jak to leczyć. Niestety na oko i bez obejrzenia zmian nie da się leczyć.