Co oznacza obniżony poziom MPV w 8. tygodniu ciąży?

Witam, Mam 35 lat i jestem w 8 tygodniu ciąży. Odebrałam dzisiaj wyniki i mam obniżony poziom MPV - 6,67, oprócz tego parametr płytek krwi PLT jest w normie 235, płytkokryt (PCT) również - 0,157%. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Czytam, że samo MPV nie powinno mnie martwić w przypadku PLT w normie. Bardzo będę wdzięczny za prawidłową interpretacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wsystkimi wynikami proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego a czy są jakieś krwawienia