Co oznacza omdlenie w nocy?

Witam, Dziś w nocy moja, żona zemdlała gdy wstała do toalety, znalazłem ją siedzącą na podłodze była wiotka i miała krótki rzężący oddech. Gdy próbowałem ją podnieść znowu zaczęła odpływać, w końcu stanęła na nogi ale musiałem odprowadzić ją do sypialni, jeszcze z 15 min siedziała z głową między nogami i powoli jej przeszło. Dwa dni temu oddała 450 krwi ma 51 lat waga ok 50 kg, źle sypia tzn krótko i długo zasypia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , powyzsze objawy kwalifikują się do wezwania pogotowia ratunkowego